Nasza historia

Gdy nasza pierwsza córka kończyła 13 lat, a druga zaczynała 2, zdecydowaliśmy, że czas zacząć żyć życiem, o którym zawsze marzyliśmy. I tak mama Kinga stworzyła markę ubrań dla dzieci MOUSE IN A HOUSE, a tata Rafał zajął się budową domu z gliny i słomy. Oba projekty powstały z miłości do natury, zamiłowania do wygody, z zachwytu nad prostotą. I z nostalgii.

Nasze wspomnienia

Mieliśmy ogromne szczęście. Nasze dzieciństwo smakowało babcinym sadem, kąpielami w rzece w lodowatej wodzie, bieganiem po łąkach i zbieraniem tataraku. Wspinaliśmy się na drzewa, budowaliśmy szałasy w lesie, rozpalaliśmy ogniska i nocowaliśmy na sianie w stodole. Te obrazy wciąż są w nas. Zachwycają. Są miejscami beztroski, magii i siły. I nieograniczonej swobody. 

Nasza opowieść

Udało nam się je ożywić w naszej codzienności: w domu, w którym żyjemy i kolekcjach, które tworzymy. MOUSE IN A HOUSE to marka utkana z pasji. Ubrania wygodne i stylowe, miękkie i przewiewne. Dla dzieci z wyobraźnią i rodziców gotowych za nią podążać. Stworzone, by oglądać w nich gwiazdy, jeść maliny prosto z krzaka, robić wędki i różdżki z patyków, piknikować na łąkach i polanach, szaleć do utraty sił, ale i dygać leciutko na powitanie, nudzić się od czasu do czasu i rozgrywać partię w chińczyka. 

Nasz cel

Tworzymy rzeczy wysokiej jakości, trwałe, a jednocześnie bardzo wygodne i ponadczasowe. Sami projektujemy, wybieramy materiały, szyjemy, a później pakujemy i wysyłamy w świat razem z naszymi marzeniami o zwykłym życiu, które przy odrobinie chęci okazuje się niezwykłe. To jest możliwe! Mysi ogonek, który wszywamy w każde nasze ubranie, będzie wam o tym przypominał. Wystarczy pociągnąć i … dać się ponieść wyobraźni. 

MOUSE IN A HOUSE

Bądź ciekawy - Bądź dzielny -Bądź odważny -Bądź śmiały - Bądź wolnydo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.