Życie jest piękne
Życie jest piękne

Była w moim dzieciństwie taka jedna niedziela, którą pamiętam jakby była wczoraj. Mimo, że kompletnie nie rozumiałem wtedy o co biega, pamietam paraliżujący strach jaki doświadczyłem tamtego poranka. Tak, to ta niedziela, kiedy nie było teleranka i przy okazji wprowadzono stan wojenny. Z perspektywy kilkuletniego chłopca tak to wyglądało. No bo teleranek znałem doskonale, a stan wojenny… co to… brzmi trochę strasznie bo „wojenny”, a wojna to śmierć- babci krowę zabili, a tatę ostrzelali z myśliwca… ale z drugiej strony to pierwsze słowo „ stan” wyglądało jakoś niegroźnie. Może więc to taka zabawa? Sam z Krzyśkiem bawiłem się przecież w wojnę  żołnierzykami. Dostałem je  pod choinkę prawie rok temu.

czytaj całość »
Jak ubierać się etycznie?
10.jpg

Tak, wiemy, jesteśmy drodzy. Czasem nam o tym przypominacie, pytając wprost, albo przewracając oczami i szepcząc do przyjaciela: „Dlaczego mam wydać tyle pieniędzy na ubranie dla dziecka, kiedy mogę je kupić za jedną trzecią ceny”.

czytaj całość »
Dla niej i dla niego = dla nich
8.jpg

Czy kiedykolwiek słyszeliście, że „Chłopcy nie noszą różu”, a „Niebieski jest zbyt chłopięcy dla dziewczyn"? Pewnie tak. I wiecie co? My mamy inne zdanie. Chłopcy mogą nosić różowy. I oczywiście, dziewczyny mogą nosić niebieski. I każdy inny kolor. Bo jedyne kryteria, jakie mamy, to ubierać dzieci tak, by wyglądały dobrze i było im wygodnie. Albo jeszcze lepiej – pozwolić im samodzielnie wybrać ubranie. To dopiero wolność!

czytaj całość »
Odkopane wspomnienia
4.jpg

Na miejsca, gotowi,…. start! Zaczynamy właśnie naszą kolejną przygodę. To będzie miejsce na nasze historie i wasze opowieści, przestrzeń do zaprezentowania świetnych rzeczy – tych do zrobienia i tych do noszenia.W końcu to nasza specjalność. A zaczniemy nietypowo, bo nie od nas, nie od ubrań, które szyjemy, ale od okna.

czytaj całość »
Poczytaj o nas.
2.jpg

Wraz z pojawieniem nowej strony uruchamiamy naszego bloga, w którym będziemy pisać o rzeczach dla nas ważnych. O tym co nas interesuje i ciekawi. Pokażemy też nad czym obecnie pracujemy. Mamy zamiar dostarczać Wam wiele ciekawych i wartościowych treści. Nie będzie to typowy firmowy blog reklamujący nasze produkty.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.