Jak ubierać się etycznie?
10.jpg

Tak, wiemy, jesteśmy drodzy. Czasem nam o tym przypominacie, pytając wprost, albo przewracając oczami i szepcząc do przyjaciela: „Dlaczego mam wydać tyle pieniędzy na ubranie dla dziecka, kiedy mogę je kupić za jedną trzecią ceny”.

czytaj całość »
Dla niej i dla niego = dla nich
8.jpg

Czy kiedykolwiek słyszeliście, że „Chłopcy nie noszą różu”, a „Niebieski jest zbyt chłopięcy dla dziewczyn"? Pewnie tak. I wiecie co? My mamy inne zdanie. Chłopcy mogą nosić różowy. I oczywiście, dziewczyny mogą nosić niebieski. I każdy inny kolor. Bo jedyne kryteria, jakie mamy, to ubierać dzieci tak, by wyglądały dobrze i było im wygodnie. Albo jeszcze lepiej – pozwolić im samodzielnie wybrać ubranie. To dopiero wolność!

czytaj całość »
Odkopane wspomnienia
4.jpg

Na miejsca, gotowi,…. start! Zaczynamy właśnie naszą kolejną przygodę. To będzie miejsce na nasze historie i wasze opowieści, przestrzeń do zaprezentowania świetnych rzeczy – tych do zrobienia i tych do noszenia.W końcu to nasza specjalność. A zaczniemy nietypowo, bo nie od nas, nie od ubrań, które szyjemy, ale od okna.

czytaj całość »
Poczytaj o nas.
2.jpg

Wraz z pojawieniem nowej strony uruchamiamy naszego bloga, w którym będziemy pisać o rzeczach dla nas ważnych. O tym co nas interesuje i ciekawi. Pokażemy też nad czym obecnie pracujemy. Mamy zamiar dostarczać Wam wiele ciekawych i wartościowych treści. Nie będzie to typowy firmowy blog reklamujący nasze produkty.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl